.
Vai jūs apmierina Bauskas Centrālās bibliotēkas rīkotie pasākumi?

Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Grāmatu izstāde "Kartiņu māksla"

Apsveikumu kartiņu tradīcijas pirmsākumi meklējami pirms apmēram 1000 gadiem Ķīnā, kur pēc tā laika etiķetes viesiem, kas kaut kāda iemesla dēļ nevarēja ierasties uz svinībām, bija jānosūta speciāli šim nolūkam paredzēta kartiņa sarkanā krāsā ar laba vēlējumiem saimniekam.

Mūsdienās īpaši populāras ir drukātas apsveikuma kartiņas. Tas ir ātri un vienkārši, jo starp tām atrodams ļoti plašs piedāvājumu klāsts. Taču darinot pašam savu apsveikuma kartiņu, tiek piedomāts par dāvanas saņēmēju ar īpašu sveicienu vai apgleznotu kartiņas vāku.

Atnāc uz Bauskas Bērnu bibliotēku un iepazīsties ar izstādes “Kartiņu māksla” piedāvātajām grāmatām.

Izstāde aplūkojama no 1. – 30.novembrim, katru darbdienu no 11.00 – 18.00 , sestdienās no 10.00 – 16.00.

01.11.2023 15:10 (komentāri: 0)