.
Kur jūs iegūstat informāciju par bibliotēkas piedāvātajiem pakalpojumiem un pasākumiem?

Ilga

Novadnieku vārdadienas

Dzimšanas diena

Bauskas novada jubilāri

Ģederts Ramans (1927-1999) - 97

Grāmatu izstāde “Mazais princis”

Bauskas bērnu bibliotēkā apskatāma grāmatu izstāde “Mazais princis” – 45 valodās tulkotu franču rakstnieka Antuāna de Sent-Ekziperī populārā stāsta par mazo zēnu no asteroīda B 612 grāmatu kolekcija.

“Mazais princis” ir visvairāk valodās un dialektos tulkotā grāmata pēc Bībeles, un zināms, ka kopš tās pirmā izdevuma 1943. gadā tā ir pasaulē visvairāk pārdoto literāro darbu saraksta augšgalā. Izstādē starp zināmāku valodu tulkojumiem atrodami arī retāk sastopamu valodu un dialektu “Mazā prinča” eksemplāri, kā arī izdevumi, kas lasāmi no labās uz kreiso pusi.

Izstāde Bauskas bērnu bibliotēkā, Uzvaras ielā 3, apskatāma darba dienās no plkst. 11.00 līdz 18.00 līdz 9.augustam.

05.07.2024 16:57 (komentāri: 0)