Jauna e-kataloga versija

No šodienas pieejama jauna Bauskas novada bibliotēku elektroniskā kopkataloga versija. Lietojot jauno e-kataloga versiju, tāpat kā līdz šim, būs iespēja aplūkot bibliotēkā pieejamās grāmatas, rezervēt grāmatas saņemšanai bibliotēkā vai bibliomātā, bet klāt ir nākušas vairākas papildus iespējas. Piemēram, ir iespēja grāmatas ievietot savā lasāmo vēlmju sarakstā. Par izlasītajām grāmatām var sniegt savu vērtējumu piecu zvaigžņu skalā, kā arī pierakstīt savu atsauksmi par konkrēto grāmatu.

Jaunajā e-kataloga versijā autorizēties iespējams ar savu esošo bibliotēkas piešķirto lietotājvārdu un paroli, pirms tam reģistrējoties. Reģistrējoties jāievada lietotājvārds, parole, e-pasta adrese un jāpiekrīt bibliotēkas un datu apstrādes noteikumiem. Uz e-pasta adresi tiks nosūtīta apstiprinājums saite, kuru aktivizējot būs pieejama jaunā e-kataloga versija.

Pēc pirmreizējas reģistrācijas autorizēties iespējams arī ar e-parakstu.

Ja neizdodas reģistrēties, zvani savai bibliotekārei!

E-kataloga jauno versiju aplūko šeit!

05.09.2024 13:11 (komentāri: 0)