Konference "Aktualitātes bibliotēku nozares un saskarnozaru terminoloģijā"

7. oktobrī plkst. 10.00–13.30 tiešsaistē Zoom platformā notiks konference "Aktualitātes bibliotēku nozares un saskarnozaru terminoloģijā". Dalība bez maksas.

Pieteikšanās konferencei, aizpildot pieteikumu ŠEIT (līdz 3. oktobrim).

Konferenci organizē Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) sadarbībā ar Latvijas Zinātņu akadēmijas Terminoloģijas komisijas (LZA TK) Informācijas un dokumentācijas terminoloģijas apakškomisiju.

Šī gada konferences tēmas:

• LZA TK un saskarnozaru apakškomisiju darbība;
  • Terminoloģijas problemātika normatīvajos dokumentos;
  • Aktuāli terminoloģijas projekti un resursi.

Ar savu pieredzi terminoloģijas darbā dalīsies Valsts valodas centra terminologi, LZA TK Informācijas tehnoloģijas, telekomunikācijas un elektronikas terminoloģijas apakškomisijas, kā arī bibliotēku un arhīvu nozari pārstāvošās LZA TK Informācijas un dokumentācijas terminoloģijas apakškomisijas pārstāvji.

Ieskatu nozīmīgos terminoloģijas projektos un jaunos terminoloģijas resursos sniegs kolēģi no LZA TK, LNB, Liepājas Universitātes, valodu tehnoloģiju uzņēmuma "Tilde".

PROGRAMMA (PDF)

Konferences mērķauditorija: bibliotēku nozares un saskarnozaru speciālisti, terminoloģijas darba speciālisti, studenti un citi interesenti.

Papildu informācija:

Bibliotēku attīstības centrs
Latvijas Nacionālā bibliotēka
E-pasts: evija.vjatere@lnb.lv(link sends e-mail)inese.kazaka@lnb.lv(link sends e-mail)

Informācijas un dokumentācijas terminoloģijas apakškomisija
Latvijas Zinātņu akadēmijas Terminoloģijas komisija
E-pasts: inta.virbule@lnb.lv

16.09.2022 11:22 (komentāri: 0)